Şartlar ve Koşullar

1- Sitemizden satın alacağınız modül, tema ya da eklentiler uygun sürümlerde denenmiş, uzun süre test edilmiş ve satışa çıkartılmıştır. Site yazılımınız, hosting firmanızdan dolayı oluşabilecek hatalarda satın aldığınız ürünün çalışmaması durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır. 

2- Satın alma sonrası modüllerimizden, temalarımızdan veya hizmetlerimizden bir (1) ay boyunca bizden kaynaklanan hatalar dahilinde ücretsiz teknik destek verilmektedir. Ayrıca oluşabilecek güncellemelerde tekrar ücret talep edilmeyecektir. Güvenlik gerekçeleriyle FTP veya opencart admin panel bilgisi vermeyen kurulumları kendileri yapan kişi veya firmalara kurulum yapmak, destek verme ve guncelleme yapma zorunluluğumuz bulunmamaktadır.

3- Sitemizdeki modül tema ya da hizmetler için 1 (Bir) domain (Alan adı) üzerinde kullanılacak biçimde satılmış olup fiyatları da ona göre belirlenmiştir.

4- Satın almadan önce yazılım sürümünüzü kontrol edip, demo talebinde bulununuz. Program, script, modül ya da temaların demosunu inceledikten sonra sipariş veriniz.Aksi taktirde sorumluluk kullanıcıya aittir.

5- Opencart-tema.com sitesi olarak iş teslimi sonrası oluşabilecek hata, saldırı gibi aksaklıklardan site sahibi sorumludur. Yedek alma sorumluluğumuz yoktur.

6- Yaşanan anlaşmazlıklarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir. Firmamız ve müşterilerimizin sulhen anlaşma veya uzlaşma sağlayamadığı durumlarda, işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.